Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоциліндровий, поршневий, дворежимний, безоливний мінікомпресор із ресивером для аерографів, призначений для створення стисненого повітря й забезпечення їм аерографа. Застосовується для аерографії моделістами, кондитерами, майстрами бодіарту. Дуже добре підходить для роботи на великих площах.
Перевагами компресора для аерографії AS-196 є:
- завдяки своїй продуктивності (35 л/хв), компресор може забезпечувати стисненим повітрям деякі моделі пневмотакерів (сабо- і цвяхозабивних пневмопістолетів), мікрошліфувальних машинок (гриндерів), а також мініфарбових розпилювачів за невеликих обсягів фарбувальних робіт;
- дворежимна робота мінікомпресора:
- 1 режим — в положенні вимикача I ― після досягнення тиску в ресивері 4 BAR відбувається автоматична зупинка двигуна, а у разі падіння тиску до 3 BAR — повторне його ввімкнення.
- 2 режим — в положенні вимикача II ― компресор працює без автоматичної зупинки двигуна (по досягненні максимального тиску 6 BAR), спрацьовує запобіжний клапан, який зменшує надлишковий тиск. Режим безперервної роботи 15 — 20 хв.
- кожен компресор проходить передпродажну підготовку;
- обладнаний автоматичним зупинком двигуна/реле тиску/
- збільшена потужність до 35 л/хв;
- покращена шумоізоляція 47 db;
- функція автоматичного вимкнення під час перегрівання;
- модернізований редуктор із манометром;
- обладнаний зручною ручкою для перенесення;
- регулювання тиску на виході: 0,2 — 4 атмосфери
- Вага: 7,2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fengda |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Вага | 7 кг |
| Об'єм ресивера | 3 л |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Двоступінчастий |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 186 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 320х135х310 мм |
| штуцер підключення | 1/8 " BSP |
| Живлення | мережа 220 В |
| Продуктивність компресора | 35 литр/мин |
| Кількість циліндрів | 2 |
| електричний кабель | 1.8 м |
- Ціна: 8 550 ₴


