Корзина
436 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380950585224
+380950585224
+380950585078
+380972918658
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Интернет-магазин "SPEKTR-V"
Корзина

Відмінності дорогого аерографа від китайської копії

У цій статті спробуємо відповісти на одне із найбільш частих запитань від наших покупців: "Чим відрізняються дорогі аерографи від дешевих аналогів?"

У більшості випадків, дешевий аерограф - це копія, так звана репліка дорогого та брендованого. Коли інструменти нові, то і різниця у їхній працездатності мінімальна, при умові однакових параметрів. Різниця буде помітна пізніше, через деякий час роботи: місяць-два (в залежності від частоти використання).

Професійний аерограф збереже якість своєї роботи, а ось його неоригінальна копія може здати свої позиції. Це зумовлено тим, що копія у своїй конструкції вміщує велику кількість різних ущільнувальних кілець, які з часом, виходять з ладу, порушуючи герметичність внутрішніх вузлів. У фірменних інструментах відсутні такі недоліки. У них усі елементи конструкції підігнані з максимальною точністю та для герметичності конструкції ущільнювачі не потрібні.

Хотілось би сказати, що ущільнювальні кільця можуть таки бути і в професійних інструментах, але їх кількість зведена до мінімуму, та виконані вони з тефлону, строк служби яких у рази перевищує звичайні резинові.

Існує ще декілька нюансів. Репліки (копії) можуть мати жорсткі повітряні клапани, і відповідно більш тугі у роботі тригери. Але це,  більш особливість, ніж недолік. Можливо, комусь сама така жорсткість прийде більш до душі.

 

Також, необхідно відмітити, вартість запасних деталей. У репліках комплект голка/сопло можна купити у багатьох магазинах, та ціна на нього об’єктивно невисока. Аналогічний комплект на аерограф брендованого може коштувати більше, чим декілька нових аерографів категорії "репліка". Так що, у навчанні розумніше, як то кажуть, тренуватись на кішках).

Як висновок, для навчання, дешевого аерографа подвійної дії більш ніж достатньо. А от для того, щоб працювати, краще придбати більш серйознішу модель.

 

Другие статьи