365 отзывов
Надежный продавец Prom.ua

Уважаемые покупатели, c 14 по 19 июня 2019 г. наш интернет-магазин не работает! Все заказы будут обработаны и отправлены с 20-го июня.

+380950585224
+380950585224
+380950585078
+380972918658
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Интернет-магазин "SPEKTR-V"
Корзина

Як вибрати компресор для аерографа. Головні моменти.

Компресор для аерографа є одним з основних елементів аерографії, на жаль, це також один з найдорожчих. Коли ви новачок і вибираєте обладнання для вашого хобі, важко зрозуміти, який компресор підійде саме вам. Таким чином, найчастіше багато новачків купують компресор для аерографа, який їм зовсім не підходить. Перш ніж купувати компресор для аерографа, знайдіть час, щоб прочитати ці п'ять речей, які вам потрібно знати про вибір відповідного компресора.
 

1. Що таке функція автоматичного відключення і як важливо її мати?

Навіть у невеликого компресора для аерографа або портативного компресора для аерографа завжди буде присутній фактор шуму. Хоч ви не можете повністю усунути шум компресора, але ви можете зменшити цей шум, купивши компресор з функцією автоматичного відключення. Коли ваш компресор не використовується, тобто коли ви не працюєте аерографом, функція автоматичного вимкнення автоматично відключить його. Функція автовідключення допомагає знизити шум на 75%, що створює більш розслаблюючу атмосферу для роботи. На жаль, компресори з функцією автоматичного відключення коштують дорожче, ніж без неї. Якщо у вас бюджет обмежений, переконайтеся, що ви купуєте компресор з необхідними параметрами, перш ніж приступати до додаткових функцій, таких як функція автоматичного відключення.

 

Компресор без автовідключення                                                                                                                       Компресор з функцією автовідключення

 

2. Чи важлива потужність компресора? Якої потужності достатня для роботи з аерографом?

Відповідь на це питання буде відрізнятися від художника до художника, і вона охоплює безліч факторів, включаючи те, для яких цілей ви використовуєте компресор, тип аерографа і розмір сопла. В цілому, компресор з більшою потужністю завжди краще, але додаткова потужність може привести до додаткової ваги техніки, тому майте це на увазі.

Якщо ви шукаєте невеликий компресор до аерографа для невеликих робіт, таких як фарбування нігтів, то 10 л / хв більше, ніж достатньо. Для більших робіт, таких як моделювання або бодіарт, вам буде потрібно не менше 20 л / хв. Для великих обсягів робіт, таких як автомобільна аерографії, де ви будете використовувати більш велике сопло для задування фону, вам буде потрібно компресор, який має потік повітря 30 л / хв або більше.

 

3. Чи потрібен мені влагоотделітельний фільтр?

 Незалежно від того, чи є ви новачком або експертом, вологовідділювальний фільтр є несуттєвим елементом для будь-якого компресора до аерографа, але в той же час може бути корисним.

 Як випливає з назви, вологовідділювальний фільтр - це пристрій, який зменшує вологість на значну кількість, що призводить до менших дефектів шару фарби. Вологовідділювальний фільтр буде збирати всю воду зі шланга / компресора в приймач, гарантуючи, що вода не буде змішуватися з повітрям. Однак майте на увазі, що вам потрібно регулярно зливати вологу з фільтра. Якщо у вашому компресорі немає вологовідділювального фільтра, ви можете придбати його окремо і встановити прямо на аерограф.

4. Чи потрібен мені компресор з ресивером і чому?

 

Рішення про покупку компресора з резервуаром (ресивером) або без нього зводиться до вашого бюджету і конкретного завдання, яке вам необхідно виконати. На даний час на ринку існує три різні варіанти, кожен з яких має свої плюси і мінуси.

Компресор без ресивера (резервуара) є найдешевшим варіантом і буде працювати безперервно, поки ваш аерограф використовується. На жаль, компресори без ресивера схильні до пульсації, що може зіпсувати ваш проект. Тим не менш, ви можете зменшити кількість пульсацій, використовуючи спіральний повітряний шланг в поєднанні з компресором без конденсату.

Як і компресор без ресивера, компресор з невеликим ресивером, такого плану як Sparmax AC-27, буде працювати безперервно. Однак, на відміну від компресора без ресивера, невеликий ресивер усуне більшу частину пульсації повітря, що йде від поршня компресора до аерографа. Обсяг ресивера у більшості невеликих компресорів складає приблизно 0,3 літра, додаючи до компресора лише невелику кількість ваги.

Для художників, які працюють тривалий час і / або виконують великі обсяги робіт в приміщеннях, де є обмеження за рівнем шуму, наприклад, працюю в квартирі, вибирають компресор для аерографа з великим ресивером. Резервуари зазвичай мають два або більше літрів, мають нульову пульсацію і вимикаються, коли ви досягаєте максимального тиску, навіть якщо аерограф все ще використовується.

5. Чи потрібен манометр і регулятор тиску на компресорі?

Для новачків необхідна наявність манометра на вашому компресорі. У той час як досвідчені художники можуть судити про величину тиску тільки за кольором, який виходить з аерографа, новачки не володіють достатніми навичками, необхідними для точного вимірювання тиску. За допомогою манометра, ви не тільки можете точно з'ясувати, який тиск ви використовуєте за допомогою шкали, але він також допомагає визначити, що ваш компресор працює правильно. Якщо ви тільки починаєте, кожен компресор, який ви купуєте, включаючи портативний компресор аерографа, повинен мати манометр, інакше ви не зможете пофарбувати в міру своїх можливостей.

Регулятор тиску не потребує особливих пояснень. Коротше кажучи, регулятор допомагає регулювати кількість тиску, що подається на аерограф. Для завдань, що вимагають точного рівня регулювання, контроль кількості тиску гарантує, що ви використовуєте потрібну кількість. Невеликі регулятори повітря також доступні для установки безпосередньо на вході аерографа.

  

 

 

Предыдущие статьи